| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | Sekur Moby Key (SMKO) |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 8 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Diametrul bolţuri rotative | 22 mm |
| Tip încuietoare | cu cheie |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 220x280x200 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 210x270x140 mm |
| Greutate | 11 kg |
| Volum | 9 l |
| Altele | acoperire cu pudră expodică |
| Producător | Technomax |









