| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | Sekur Moby Key (SMKO) |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 8 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 4 |
| Diametrul bolţuri rotative | 22 mm |
| Tip încuietoare | cu cheie |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 280x400x350 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 270x390x290 mm |
| Greutate | 24 kg |
| Volum | 31 l |
| Altele | acoperire cu pudră expodică |
| Producător | Technomax |
| Cod EAN | 8009892010175 |









