Caracteristici generale
| Lungime | 500 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 67 mm |
| Lățime nișă | 70 mm |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Material carcasa | inox |
| Producator | China |
Alte informații
| Producător | Kas |
| Cod EAN | 2999001261009 |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Kas Smooth FLH40-A2 С15 500х70 (21523) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.