| Tip | pentru oficiu |
| Seria ? | Sekur Moby Trony (SMT) |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 8 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 7 |
| Diametrul bolţuri rotative | 22 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | crem |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 600x430x400 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 590x420x350 mm |
| Greutate | 56 kg |
| Altele | acoperire cu pudră expodică |
| Producător | Technomax |









