| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | Sekur Moby Trony (SMT) |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 8 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 4 |
| Diametrul bolţuri rotative | 18 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | sur |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 280х400х350 mm |
| Greutate | 24.5 kg |
| Altele | acoperire cu pudră expodică |
| Producător | Technomax |









