Caracteristici generale
| Denen / uzor / decor | nu |
| Lipsa de abajur | nu |
| Înălţime | 1200 mm |
| Diametru | 310 mm |
| Lungimea | 500 mm |
| Lățime | 310 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | halogen ,
LED |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | roz auriu |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | producator: Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Lampardi Soap LP480-2P sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.