| Tip | mufta |
| Forma | pătrat |
| Lungimea de scurgere | 100 mm |
| Lățimea de scurgere | 100 mm |
| Material | oţel |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 100х100х100 mm |
| Destinația | pentru conectarea canalelor de scurgere a apei pluviale |
| Sarcina maximă | 1500 kg |
| Producător | SAB |
| Cod EAN | 2009997944357 |









