Caracteristici generale
| Tip | teu |
| Formă de conectare | rotund |
| Diametrul de instalare | 100 mm |
| Înălţime | 139 mm |
| Lăţime | 137 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Producător | Ventika |
| Cod EAN | 5907660840036 |
Specificațiile și imaginile produsului Conector de aeroduct Ventika VTK0197 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.