| Tip | cu un ax melcat |
| Putere | 150 W |
| Diam. tub alimentare | 7 mm |
| Cană pentru suc | 1 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.75 l |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1.05 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 4.4 кg |
| Dimensiuni | 360x361x136 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.8 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103795636 |









