Caracteristici generale
| Tip | pentru bărbați |
| Material cadru | plastic |
| Cadru de culoare | negru |
| Lentilă | polimer Ultra Polarized |
| Forma lentilelor | dreptunghiulara |
| Culoarea lentilelor | fumuriu |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Lentile polarizate | da |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 56 mm |
| Podului de lăţimea | 16 mm |
| Lungime braț | 146 mm |
| Anti Fog | da |
| Caz | da |
| Serveț | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 18 % |
| Specificații | filtru UV |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Invu A2000F sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.