Caracteristici generale
| Tip | pentru bărbați |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | albastru/portocaliu |
| Lentilă | polimer Ultra Polarized |
| Forma lentilelor | dreptunghiulara |
| Culoarea lentilelor | gri închis |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Lentile polarizate | da |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 58 mm |
| Podului de lăţimea | 17 mm |
| Lungime braț | 147 mm |
| Pentru sport | da |
| Caz | da |
| Serveț | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 18 % |
| Specificații | filtru UV |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Invu A2307A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.