Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat ,
metal |
| Cadru de culoare | negru |
| Forma lentilelor | dreptunghiulara |
| Culoarea lentilelor | galben |
| Materialul lenti | nailon |
| Lățime de lentilă | 62 mm |
| Podului de lăţimea | 12 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Caz | da |
| Serveț | da |
| Greutate | 100 g |
| Specificații | filtru de culoare albastră |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo 31Z-PR65-ZERO sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.