Caracteristici generale
| Tip | pentru femei |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | maro/camuflaj |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Culoarea lentilelor | verde |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 53 mm |
| Podului de lăţimea | 16 mm |
| Lungime braț | 138 mm |
| Caz | da |
| Greutate | 60 g |
| Specificații | filtru UV |
Alte informații
| Producător | Zippo |
| Cod EAN | 8057717115833 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo OB143-04 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.