Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | negru |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Culoarea lentilelor | gri închis |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Filtru de protecție | 4 |
| Lățime de lentilă | 54 mm |
| Podului de lăţimea | 12 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Caz | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 80 % |
| Greutate | 150 g |
Alte informații
| Producător | Zippo |
| Cod EAN | 8057717118469 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo OB21-42 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.