Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | metal ,
plastic |
| Cadru de culoare | argintiu |
| Forma lentilelor | aviator |
| Culoarea lentilelor | negru |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Filtru de protecție | 4 |
| Lățime de lentilă | 58 mm |
| Podului de lăţimea | 17 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Caz | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 8 % |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo OB36-31 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.