| Tip | fără arcuri |
| Husă detașabilă | da |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Duritate | mediu |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 120 kg |
| Efect de memorie | este |
| Materialul 1 | Soft |
| Material 2 | poliuretan |
| Material 3 | MemoryFoam |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 2009020032488 |









