Caracteristici generale
| Ecran | color |
| Dimensiunea ecranului | 7 " |
| Dimensiunea matricei | 1/3 " |
| Rezoluția senzor | 2 Mp |
| Liniile SIP | 2 |
| Conectare | fir |
| Memorie video | 100 cadre |
| Tipul comunicării | hands free |
| Construcție | de perete |
| Buton pentru deschiderea ușilor | da |
| Сonsumul de energie | 10 W |
| Dimensiuni | 176х133х20 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Videointerfon Slinex Sonik 7 Black Rose Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.