| Tip instalare | submersibilă |
| Sursa de alimentare | priza |
| Tensiunea | 220 V |
| Capacitatea de pompare | 850 l/min |
| Material carcasă | fontă |
| Adâncimea de submersie | 10 m |
| Putere maximă de aspirare | 17 m |
| Putere | 1500 W |
| Calitatea apei | murdară |
| Dimensiune maximă a particulelor | 50 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Clasa de protecție | IPX8 |
| Dimensiuni | 514х200х250 mm |
| Greutate | 21 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |









