Caracteristici generale
| Tip | lopațică |
| Funcție | pentru plantare si transplantare |
| Lățimea de lucru | 8 cm |
| Material parte de lucru | metal |
| Titular | da |
| Materialul mânerului | plastic |
| Lungimea de prindere | 16 cm |
| Lungime totală | 33 cm |
| Dimensiuni | 33x16x8 cm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Flo |
| Cod EAN | 5906083011962 |
Specificațiile și imaginile produsului Mini-lopata de gradinarit Flo FLO99034 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.