Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Потребляемая мощность | 2560 W |
| Число оборотов холостого хода | 3400 min-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Диаметр диска | 180 mm |
| Вес | 2.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 3300705565659 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de șlefuit Hikoki SP18VA-LA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.