Caracteristici generale
| Tip | pătură |
| Utilizare | camping |
| Sezon | primăvară ,
toamnă |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura minimă de confort | 10 ° С |
| Culoare | negru/albastru/portocaliu |
| Culoarea producătorului | Bear |
| Material exterior | poliester |
| Material interior | poliester |
| Umplutură | fibră goală |
| Densitate umplutură | 300 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni | 200x140 cm |
| Greutatea | 2.4 kg |
Alte informații
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5908261681219 |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Nils Bear (NC3601) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.