| Tip | cocon |
| Utilizare | camping |
| Sezon | primăvară , toamnă |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura minimă de confort | -13 ° С |
| Temperatura extremă | -15 ° С |
| Culoare | verde |
| Culoarea producătorului | Dark Green |
| Material exterior | poliester |
| Material interior | 190T Pongee |
| Umplutură | poliester |
| Densitate umplutură | 200 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Buzunare | da |
| Lungime | 184 cm |
| Dimensiuni | 214x84x22 cm |
| Greutatea | 2 kg |
| Producător | Nils |









