Caracteristici generale
| Tip | pătură |
| Utilizare | camping |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 15 ° С |
| Temperatura minimă de confort | 5 ° С |
| Temperatura extremă | 5 ° С |
| Culoare | verde închis |
| Culoarea producătorului | Dark Green |
| Material exterior | poliester (190T) |
| Material interior | 190T Pongee |
| Umplutură | microfibră |
| Numărul de straturi umplutură | 1 |
| Densitate umplutură | 200 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Fermoar | dreapta |
| Dimensiuni | 190x75 cm |
| Greutatea | 0.94 kg |
Alte informații
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695598056 |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Nils NC2002 Dark Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.