Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | nailon |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni externe | 390x150x490 mm |
| Greutate | 0.95 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.43 kg |
| Producător | Spacer |
| Cod EAN | 5949046601084 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Spacer SPB-18906 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.