| Tip aparat | aparat de sudură |
| Putere | 9000 W |
| Curent de sudare | 20-250 A |
| Tensiune la mers in gol | 60 B |
| Diametrul minim electrod | 1.6 mm |
| Diametrul maxim electrod | 5 mm |
| Tip de sudare | cu electrod (MMA) |
| Invertor | da |
| Ventilator racire | da |
| Grad de protecție | IP21S |
| Greutate | 4.3 kg |
| Accesorii incluse | Invertor de sudare invertor , Clema de masa cu cablu , Bucșa cu portelectrod , Masca de sudare , Ciocan / perie , Manual de utilizare , Card de garanție |
| Producător | Start Pro |
| Cod EAN | 4820299684387 |









