Caracteristici generale
| Formă | cilindru |
| Tipul diodelor | LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 30 W |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Fluxului de lumină | 2100 lm |
| Material cadru | metal ,
plastic |
| Material plafon | sticlă ,
plastic |
| Culoare | alb |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimensiunea exterioară | 170x185 mm |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000747566, 4841243024332 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Elmos Spiral DL208 (181607) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.