| Destinație | pentru coniac |
| Numărul | 6 шт |
| Volumul | 700 ml |
| înălțime | 16.6 cm |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 166x113x113 mm |
| Material | sticlă |
| Acesta poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Caracteristici suplimentare | cantitate minimă de comandă - 6 buc , verificați cantitate cu operatorul |
| Producător | Chef&Sommelier |









