Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 10 W |
| Soclu | GX53 |
| Clasă de protecţie | I |
| Temperatura de culoare | 2700 К,
4000 К,
6000 К |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 160 mm |
Alte informații
| Producător | Fumagalli |
| Cod EAN | 2100001255022, 8031874223853 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Fumagalli 3A9000000AXD1K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.