Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 7 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | I |
| Temperatura de culoare | 4000 К |
| Fluxului de lumină | 430 lm |
| Culoare de iluminare | alb neutru |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Înălţime | 156 mm |
| Dimensiuni | 65х30х156 mm |
Alte informații
| Producător | Gauss |
| Cod EAN | 4630032974657 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Gauss TR055 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.