| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 40 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Culoare | bronz |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 52 mm |
| Înălţime | 110 mm |
| Dimensiuni | 52х110 mm |
| Producător | Lampardi |









