| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 4 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 50 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 190 mm |
| Înălţime | 140 mm |
| Dimensiuni | 140х190х190 mm |
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254828034 |









