Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 16 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Temperatura de culoare | 4000 К |
| Fluxului de lumină | 1570 lm |
| Culoare de iluminare | alb neutru |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 180 mm |
| Dimensiuni | 180х100 mm |
Alte informații
| Producător | PowMr |
| Cod EAN | 2100001130411 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot PowMr LBLRSMC180004 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.