| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Putere | 9 W |
| Clasă de protecţie | I |
| Temperatura de culoare | 4000 К |
| Fluxului de lumină | 1090 lm |
| Culoare de iluminare | alb neutru |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 100 mm |
| Dimensiuni | 100х100 mm |
| Producător | Rightlight |
| Cod EAN | 2100001220594 |









