| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 10 W |
| Soclu | GX53 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | negru , auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 80 mm |
| Înălţime | 75 mm |
| Dimensiuni | 75х80 mm |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780561406 |









