Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 12 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Temperatura de culoare | 3000 К,
4000 К,
6000 К |
| Fluxului de lumină | 500 lm |
| Culoare de iluminare | alb cald ,
alb neutru ,
alb rece |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 73 mm |
| Înălţime | 83 mm |
| Dimensiuni | 73х83 mm |
| Greutate | 0.276 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Tk-Lighting Blaze (18157) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.