| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 4 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 50 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | negru , auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Înălţime | 160 mm |
| Dimensiuni | 840х160х180 mm |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780560331 |









