| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 6 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 10 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Înălţime | 160 mm |
| Dimensiuni | 1270х160х180 mm |
| Greutate | 1.57 kg |
| În plus | Producător: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780510268 |









