| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 4 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 35 W |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | lemn , negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal , lemn |
| Înălţime | 1500 mm |
| Dimensiuni | 1500х800х200 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807523720 |









