| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 2 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 35 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Înălţime | 150 mm |
| Dimensiuni | 300х150х90 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807227550 |









