Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 11 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Temperatura de culoare | 3000 К,
4000 К |
| Fluxului de lumină | 950 lm |
| Culoare de iluminare | alb neutru |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 55 mm |
| Dimensiuni | 55х100 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Ultralight 51513D sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.