| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 50 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal , plastic |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 80 mm |
| Înălţime | 145 mm |
| Dimensiuni | 80х145 mm |
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538041340 |









