Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 50 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Materialul armei | aluminiu |
| Diametru | 85 mm |
| Înălţime | 81 mm |
| Dimensiuni | 85х81 mm |
| Greutate | 0.28 kg |
Alte informații
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538040381 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Vito Ola-S00 2012640 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.