Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Volume | 2.5 l |
| Fereastra de vizualizare | da |
| Termostat reglabil | 130-190 °C |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu alimentare | 0.75 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 29x25x20 cm |
| Greutate | 1.95 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.43 kg |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299954744 |
Specificațiile și imaginile produsului Friteuza Esperanza Spring Roll (EKG012) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.