| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 20 W |
| Răspuns în frecvenţă | 70 - 20000 Hz |
| Ieşire căşti | da |
| Material carcasa | lemn |
| Dimensiuni generale | 123x210x160 mm |
| Culoare | lemn |
| Greutate | 1.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.8 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162019679 |









