Caracteristici generale
| Tip montarea | exterior |
| Diamentrul dus stationar | 200 mm |
| Diamentrul dus de mana | 75 mm |
| Tip jet | clasica |
| Inălțime maxima montarii | 1060 mm |
| Duș stationar | da |
| Duș de mana | da |
| Bara de duș | da |
| Furtun | da |
| Producator | Polonia |
| Altele | lungimea furtunului 150cm |
| Dimensiunile dus stationar | 200x200 mm |
| Forma dus stationar | pătrat |
Alte informații
| Producător | Ferro |
| Cod EAN | 5902194985604 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș Ferro Squerto NP22-BL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.