Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1150 W |
| Turația în gol | 5500 min‾¹ |
| Alimentare | priză |
| Adancimea de tăiere la 90° | 55 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 35 mm |
| Diametrul al pânzei | 160 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Greutate | 4.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Virutex |
| Cod EAN | 421752072428 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău circular Virutex SRI174T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.