| Factor de formă | M.2 |
| Capacitate | 400 GB |
| Interfață | PCI Express 3.0 x4 |
| Rata de transfer la citire | 3000 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 650 MB/s |
| MTBF | 3e+006 ore |
| IOPS inscriere | 45 mii |
| IOPS citire | 225 mii |
| Tip de memorie | 3D NAND |
| Dimensiuni | 22x80 mm |
| Greutate | 11 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.04 kg |
| Producător | Synology |
| Cod EAN | 4711174726189 |









