| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitate | 2000 GB |
| Interfață | SATA III |
| Rata de transfer la citire | 560 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 500 MB/s |
| MTBF | 2e+006 ore |
| Tip de memorie | 3D TLC NAND |
| Dimensiuni | 100х70х7 mm |
| Greutate | 45 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557859130 |









