Caracteristici generale
| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitate | 240 GB |
| Interfață | SATA III |
| Rata de transfer la citire | 550 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 450 MB/s |
| Dimensiuni | 100×69,85×6,8 mm |
| Greutate | 58 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.11 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557835608 |
Specificațiile și imaginile produsului Solid State Drive (SSD) Transcend SSD220 240Gb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.