| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitate | 2000 GB |
| Interfață | SATA III |
| Rata de transfer la citire | 560 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 520 MB/s |
| MTBF | 1e+006 ore |
| Tip de memorie | 3D TLC NAND |
| Dimensiuni | 100x70x7 mm |
| Greutate | 53 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.07 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557843603 |









